Technik špecialista pre procesy odpadov, vôd a EIA

Odbor ŽP a ochrany zdravia
Miesto práce
Nobelova 34, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
pri splnení našich požiadaviek celková mzda min. 2 000 €, z toho základná mesačná mzda je 1 600 €, k tomu 15% prémie, 13. a 14. plat, ďalšie odmeny za výkony a aktivitu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • sledovanie, monitorovanie a pripomienkovanie príslušnej legislatívy a súvisiacich predpisov v oblasti odpadového hospodárstva, vodného hospodárstva a EIA
  • riadenie uvedených oblastí a zabezpečenie dodržiavania platnej legislatívy
  • vykonávanie metodickej a kontrolnej činnosti v oblasti odpadového hospodárstva, vodného hospodárstva a EIA
  • implementovanie legislatívy EIA, odpadového a vodného hospodárstva v spoločnosti
  • spracovávanie podkladov pre investičné zámery spoločnosti v oblasti odpadového a vodného hospodárstva a EIA
  • aktívna spolupráca pri zabezpečovaní agendy OŽPaOZ s jednotlivými útvarmi spoločnosti ako aj so samosprávou, štátnymi orgánmi a poverenými organizáciami
  • tvorba návrhov koncepcií riešenia odpadového hospodárstva so zameraním na minimalizáciu odpadov a dodržiavanie hierarchie odpadového hospodárstva
  • spracovávanie bilancií produkcie odpadov a technicko–organizačných noriem v oblasti odpadového hospodárstva
  • spracovávanie bilancií vzniku odpadových vôd a technicko–organizačných noriem v oblasti vodného hospodárstva
  • výkon funkcie podnikového vodohospodára v zmysle zákona č. 364/2004 Z.z. o vodách
  • zabezpečovanie legislatívnej podpory v oblasti EIA, odpadového a vodného hospodárstva pre spoločnosť Istrochem Reality, a.s.
  • vykonávanie interných auditov ISO 14001
  • spolupracovanie pri auditovaní externými organizáciami a príprava podkladov za zverenú oblasť životného prostredia
  • aktívna spolupráca pri dodržiavaní cieľov environmentálnej politiky

  • možnosť odborného rastu
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • úrazové poistenie počas trvania pracovného pomeru
  • sociálna výpomoc v prípade ťažkej životnej situácie
  • odmena darcom krvi za získanie Janského plakety
  • príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na dopravu a na športové/kultúrne aktivity
  • mobilné telefónne hovory a internet za výhodné ceny
  • zľava na pohonné hmoty
  • MultiSport karta
  • stravovanie formou gastrolístkov
  • účasť na firemných akciách
  • seriózny a otvorený prístup, dodržiavanie zákonov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, chemické inžinierstvo, chemické technológie, ekológia, životné prostredie, environmentalistika, vodohospodárstvo

  • VŠ vzdelanie II. stupňa technického zamerania
  • znalosť legislatívy v oblasti ochrany životného prostredia podmienkou
  • vodičský preukaz sk. B
  • znalosť MS Office na úrovni pokročilý
  • základná znalosť anglického jazyka
  • prax v odbore min. 2 roky výhodou
  • osvedčenie interného audítora ISO 14 001 výhodou
  • samostatnosť, výkonnosť, flexibilita, analytické a organizačné schopnosti
  • odolnosť voči stresu, zmysel pre spoluprácu, bezúhonnosť a lojalita

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Podolská
E-mail: poslať životopis
ID: 4385551  Dátum zverejnenia: 21.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.