Senior PHP programátor / programátorka

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného PHP programátora, ktorý je dobrý v JavaScripte. Ideálny kandidát dokáže samostatne pracovať, no zároveň je tímovým hráčom. Prevádzkujeme webové sídla HNonline.sk, Brainee.sk a viaceré ďalšie, kde pracujeme so zamknutým obsahom a rozvíjame ich po obsahovej aj technologickej stránke.
Náplň práce:
- vývoj webových stránok
- zapracovávanie zmien na externých moduloch webov
- rozvoj a optimalizácia existujúcich webových projektov
- analýza nových funkcionalít a odhadovanie ich pracnosti z pohľadu developera
- analýza a príprava technologickej dokumentácie
- komunikácia s dodávateľmi softvérových riešení v angličtine
- proaktívne riešenie problémov, analýza príčin a navrhovanie vylepšení

2 SICK DAYS
príspevok na dôchodkové sporenie do 3. piliera
30% zľavu na predplatné a zakúpenie kníh z nášho portfólia
lístky do kina a iné spoločenské podujatia
zľavy u vybraných partnerov

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

HTML, SQL - Pokročilý
Joomla - Pokročilý
PHP - Expert
Java - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Frontend Developer

Počet rokov praxe

3

Joomla
JavaScript
Java
HTML5
CSS3
GitHub
Drupal (nepovinné)

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 4359446  Dátum zverejnenia: 25.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac