Junior účtovník/účtovníčka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc pri vedení komplexného podvojného účtovníctva obchodnej spoločnosti
- zodpovednosť za včasné a správne spracovanie účtovných operácií
- formálna kontrola účtovných dokladov
- vystavovanie a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- účtovanie pokladne, banky, interných dokladov, pohľadávok, záväzkov
- započítanie pohľadávok a záväzkov

Zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve, primerané finančné ohodnotenie, zázemie stabilnej a expandujúcej skupiny a možnosť získať skúsenosti vo vydavateľstve.
2 SICK DAYS
príspevok na dôchodkové sporenie do 3. piliera
30% zľavu na predplatné a zakúpenie kníh z nášho portfólia
lístky do kina a iné spoločenské podujatia
zľavy u vybraných partnerov

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť a zodpovednosť

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 4339792  Dátum zverejnenia: 21.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac