Technológ prevádzky odpadového hospodárstva, prac. Šaľa

Úsek energetiky, prev. odpadového hospodárstva
Miesto práce
Administratívna budova, ev.č. 1236, okres Šaľa
Termín nástupu
ihneď, resp. podľa dohody
celková mesačná mzda v závislosti od praxe a skúseností pri splnení všetkých našich požiadaviek od 1550 €; z toho základná mesačná mzda je min. 1250 €, k tomu 15% prémie, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • metodické riadenie a kontrola technologického procesu ČOV a spaľovne odpadov
  • zabezpečovanie analýz odpadových vôd a odpadov, surovín a iných materiálových vstupov používaných v technológii prevádzky OH
  • vypracovávanie prevádzkovej a technologickej dokumentácie, revízie prevádzkovej dokumentácie, oboznamovanie zamestnancov so zmenami v dokumentácii
  • kontrola dodržiavania určených postupov pre zneškodňovanie odpadov, odpadových vôd, ochrany ovzdušia a prostredia pred znečistením
  • sledovanie plnení THN, vykonávanie nápravných opatrení na ich znižovanie a zavádzanie nových inovačných výrobno-technických riešení s cieľom minimalizovať energetické  náklady na výrobu
  • vyhodnotenie podkladov pre mesačné technické správy (MTS) a bilancií prevádzky
  • ukladanie, spracovanie a obeh technickej a technologickej dokumentácie a výrobných podkladov, vykonanie doplnkov a zmien vo výrobnej dokumentácii
  • kontrola noriem na prevádzke odpadového hospodárstva
  • vytváranie mesačných a týždenných reportov

  • možnosť odborného rastu
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • úrazové poistenie počas trvania pracovného pomeru
  • sociálna výpomoc v prípade ťažkej životnej situácie
  • odmena darcom krvi za získanie Janského plakety
  • príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na dopravu a na športové/kultúrne aktivity
  • mobilné telefónne hovory za výhodné ceny
  • zľava na pohonné hmoty
  • stravovanie v modernej podnikovej jedálni
  • účasť na firemných akciách
  • seriózny a otvorený prístup, dodržiavanie zákonov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v chemickom odbore
  • skúsenosti s kontrolou technologických procesov v odpadovom hospodárstve
  • skúsenosti s bilancovaním chodu chemických prevádzok
  • znalosť MS Office (najmä Excel)
  • pokročilá znalosť anglického jazyka
  • vodičský preukaz sk. B
  • prax v odbore min. 1 rok

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Podolská
E-mail: poslať životopis
ID: 4331809  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.