Webový editor/ editorka HNonline.sk

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu na spravodajský portál HNonline.sk. Baví vás, čo sa deje na Slovensku a vo svete, máte výborný všeobecný prehľad a dokážete rýchlo a pútavo spracovať informácie do textovej podoby? Ak ste odpovedali trikrát áno, tak sa nám ozvite, radi sa s vami uvidíme na pohovore.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- rýchle spracovanie textu do krátkych správ,
- práca so zahraničnými zdrojmi
- plánovanie, príprava a autorské spracovanie vlastných redakčných textov na HNonline.sk
- redigovanie príspevkov a editovanie textov;
- získavanie a navrhovanie zaujímavých tém, práca so zahraničnými zdrojmi;
- práca so sociálnymi sieťami;
- príprava podkladov pre infografiku;
- participácia na projektoch, seriáloch a magazínoch.

Ponúkame :
- zaujímavu prácu v mladom a dynamickom kolektíve
- zázemie stabilnej a expandujúcej skupiny a možnosť získať skúsenosti vo vydavateľstve
- pracovný notebook a mobil, novinársky preukaz
- prácu v modernom prostredí budovy Tower5
- hybridnú formu práce

V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov, bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, marketing, ekonomika, všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- prax v médiach/denníku podmienkou (prípadne vlastný blog, uverejnené články v periodikách);
- rozhľad v ekonomických a finančných témach;
- ovládanie prostredia web admin rozhraní výhodou;
- očakávame výborný všeobecný a spoločenský prehľad;
- kreativita, vizuálna predstavivosť, cit pre detail a grafiku;
- vysoká úroveň slovenskej gramatiky a štylistiky;
- samostatnosť, zodpovednosť a stresová odolnosť;
- systematická práca a presnosť;
- pozitívne myslenie, priateľská osobnosť;
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti v písomnom i ústnom prejave;
- proaktívny prístup;
- samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky;
- logické myslenie vďaka čomu si viete prácu zefektívniť.

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 4330342  Dátum zverejnenia: 21.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac