Obchodný zástupca Nové Zámky

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac+ 50% variabilná zložka mzdy (1125,- €/mes.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov vo zverenom regióne
- plnenie stanoveného obchodného plánu spoločnosti
- zodpovedný za platobnú disciplínu zverených zákazníkov
- administratíva: denná činnosť v regióne, monitoring konkurencie, plánovanie vlastných trás, cenové ponuky.

- firemný automobil aj na súkromné účely,
- mobilný telefón, tablet, internet,
- flexibilný pracovný čas,
- školenia, teambuilding, motivačné súťaže,
- zvýhodnený nákup tovaru,
- dovolenkové a vianočné prémie v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy ...

OZ bude pracovať v okresoch Galanta, Šaľa, Nové Zámky, Levice, Dunajská Streda a Komárno.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OS Android - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Akciová spoločnosť HYZA vznikla 01.07.2007 ako nástupnícka organizácia troch samostatných závodov: THP (bývalý Topoľčiansky hydinársky podnik), HYZA a.s. Žilina a HYDINA a.s. Cífer, ktorých vlastníkom bol Agrofert Holding a.s. Hlavným zámerom fúzie bola centralizácia strategických rozhodnutí a právomocí do jedného sídla, ktorým sa stali Topoľčany, zníženie fixných nákladov a pokračovanie v produkcii vysoko kvalitných produktov. Spoločnosť HYZA a.s. zamestnáva v súčasnosti vo svojich prevádzkach viac ako 1000 zamestnancov.

Spoločnosť HYZA a.s. vznikla 01.07.2007 ako nástupnícka spoločnosť pri fúzii spoločností HYZA a.s. Žilina, THP a.s. Topoľčany a Hydina a.s. Cífer.Súčasne so zlúčením došlo k zmene obchodného mena na HYZA a.s. a sídla spoločnosti, ktorým sa stali Topoľčany.V súčasnosti je HYZA a.s. je jeden z najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne horného Ponitria.

Priemerný stav predstavuje približne 1 tisíc zamestnancov v hlavnom pracovnom pomere. Základným zameraním výrobného programu je spracovanie hydiny a výroba hydinových mäsových výrobkov. HYZA a.s. sa v súčasnosti profiluje ako stabilný zamestnávateľ s perspektívou výrazného profesného a kariérneho rastu pre svojich zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Bartová
Tel.: +421901906130
E-mail: poslať životopis
ID: 4309761  Dátum zverejnenia: 21.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac