Vedúci regionálneho predaja pre Západoslovenský kraj

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 600 EUR/mesiacCelková mesačná mzda pri splnení všetkých požiadaviek od 1 600 € (základná mesačná mzda je min. 1200 € a zvyšná časť je tvorená bonusovou štruktúrou na základe plnenia jednotlivých obchodných a osobných cieľov). Mzda bude závislá i od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Riadi, koordinuje a kontroluje činnosť v rozsahu predaja výrobkov.
•Pripravuje a spolupracuje pri zostavovaní obchodného plánu a finančných rozpočtov pre pridelený región a predkladá ich na schválenie.
•Navrhuje, pripravuje a implementuje stratégiu v oblasti predaja v kanáloch Food v pridelenom regióne s ohľadom na trendy v danom segmente.
•Navrhuje a implementuje stratégiu rozvoja kľúčovej sortimentnej skladby, značiek a monitoruje ich vývoj.
•Využíva potenciál pre predaj a ďalší rast predaja produktov v pridelenom regióne.
•Aktívne spolupracuje s Manažérom pre kľúčových zákazníkov (KAM) na tvorbe regionálnych obchodných stratégií v pridelenom regióne.
•Pripravuje a implementuje obchodnú a marketingovú stratégiu spoločnosti.
•Riadi a koordinuje realizáciu akcií na podporu predaja.
•Spracováva pravidelné analýzy o vývoji predaja, predajných aktivitách a situácii na trhu v pridelenom regióne, vrátane porovnávania skutočnosti voči plánu s komentárom o odchýlkach a navrhuje riešenia.
•Sleduje aktivity konkurencie, analyzuje a spracovávať informácie o ich silných a slabých stránkach s cieľom pripravovať podklady pre rozhodovanie.
•Riadi a kontroluje stav a aktualizáciu databázy cenníkov a partnerov.
•Riadi a kontroluje vybavenie reklamácií odberateľov.
•Zabezpečuje prejednávanie pripomienok odberateľov a následné riešenie týchto problémov a nedostatkov.
•Zabezpečuje vyhľadávanie nových potenciálnych odberateľov.
•Zabezpečuje vyhodnocovanie plnenia uzatvorených zmlúv s obchodnými partnermi.
•Zabezpečuje spracovávanie podkladov pre zaistenie a vymáhanie pohľadávok, sledovanie dodržiavania platobných podmienok obchodných partnerov.
•Metodicky riadi, koordinuje a kontroluje činnosť procesu obchodu v rámci prideleného regiónu.
•Vedie, rozvíja a motivuje tím podriadených, pravidelne hodnotí pracovné výsledky a stanovuje individuálne ciele.

Zamestnaj sa s nami a užívaj si výhody, ktoré prinášame našim zamestnancom:
-služobné vozidlo s možnosťou využitia i na súkromné účely,
- práca v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom aj českom trhu,
- istota a dlhodobé zamestnanie,
- stabilný príjem,
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality,
- zľava na nákup bezlepkových výrobkov v našom e-shope Vitacelia,
- zľava na nákup automobilov,
- a ďalšie výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine.

Vážime si všetkých uchádzačov a každý životopis starostlivo posúdime. V prípade, že Ťa do 2 týždňov od zaslania Tvojho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpil si do užšieho výberového konania a želáme Ti veľa úspechov v budúcnosti.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
SAP R/3 - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- vytrvalosť, dôslednosť, vystupovanie, komunikačné, argumentačné a vyjednávacie schopnosti
- výhodou je prax min. 3 roky na obdobnej pozícii v potravinárskom sektore
- skúsenosti s vedením ľudí - riadenie obchodných zástupcov
- znalosť prideleného regiónu

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 4263600  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac