Chemik, prac. Bratislava

Odd. výroby Sulfenaxov
Miesto práce
Nobelova 34, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
min. 800 €, k základnej zložke vyplácame 15 % mesačné prémie, dochádzkový bonus, zmenové príplatky, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie jednotlivých technologických stupňov v procese chemickej výroby podľa predpísaného technologického postupu. Obsluha reaktorovej linky výroby 2-MBT.

Práca v nepretržitej prevádzke na 12-hod. pracovné zmeny v režime 2 x ranná, 2 x nočná, 4 x voľno.

  • možnosť odborného rastu
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • sociálna výpomoc v prípade ťažkej životnej situácie
  • odmena darcom krvi
  • príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na dopravu
  • stravovanie formou gastrolístkov
  • účasť na firemných akciách
  • ďalšie bohaté možnosti čerpania benefitov
  • seriózny a otvorený prístup, dodržiavanie zákonov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technický smer

  • SO/ÚSO vzdelanie v technickom odbore / gymnázium /absolvovaný rekvalifikačný kurz chemik
  • prax v chemickom priemysle výhodou
  • spôsobilosť na prácu v nočnej zmene
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, dochvíľnosť

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Podolská
E-mail: poslať životopis
ID: 4068009  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.