Videoredaktor do HNtelevízie

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPADY - FEEDBACK - ĽUDSKOSŤ - PROFESIONALITA - TOP - ROZVOJ.
Ak sa s týmito slovami dokonale stotožňujete, ste na dobrej ceste patriť k nám :) Do nášho tímu hľadáme niekoho, ako sme my. Hľadáme kandidáta otvoreného voči novým skúsenostiam, zvedavého, tvorivého, komunikatívneho, empatického, ambiciózneho a vnímavého. Niekoho, s kým bude naša spoločná práca radostná, efektívna a vzájomne obohacujúca. Nemusí byť super senior vo svojom odbore, ale super alebo senior byť môže. Bavia Vás médiá? Sme vydavateľstvo a do nášho portfólia titulov patria napr. Hospodárske noviny, HN televízia, magazín Čarovné Slovensko, Evita, EUROTELEVÍZIA, Rytmus života, Chvíľka pre teba, atď. Nižšie nájdete náplň práce a požiadavky. Ak Vás to oslovilo, neváhajte a napíšte nám! V médiách sa nudiť nebudete. :)

Náplň práce:
- tvorba, spracovanie a postprodukcia video obsahu v interiéri a aj v exteriéri
- streamovanie aktuálnych udalostí podľa potrieb redakcie
- tvorba, strih a réžia video obsahu v modernom štúdiu
- zastupovanie produktového manažéra HN TV
- tvorba, nakrúcanie a kreovanie stabilných, ale aj nových relácií a nápadov
- znalosť grafických a motion grafických programov výhodou

Zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve, primerané finančné ohodnotenie, zázemie stabilnej a expandujúcej skupiny a možnosť získať skúsenosti vo vydavateľstve.
2 SICK DAYS
príspevok na dôchodkové sporenie do 3. piliera
30% zľavu na predplatné a zakúpenie kníh z nášho portfólia
lístky do kina a iné spoločenské podujatia
zľavy u vybraných partnerov

V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov, bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, marketing, ekonomika, všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý
Adobe Audition - Základy
Adobe After Effects - Základy
DaVinci Resolve - Pokročilý
OBS Studio - Pokročilý
YouTube Studio - - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť, zodpovednosť a stresová odolnosť;
- ochota učiť sa
- systematická práca a presnosť;
- pozitívne myslenie, priateľská osobnosť;
- proaktívny prístup;
- samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky;
- logické myslenie vďaka čomu si viete prácu zefektívniť.

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 4055597  Dátum zverejnenia: 20.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.