Reagujte bez životopisu

Traktorista, strojník v poľnohospodárstve

dcérska spoločnosť AGRO - VÁH, s.r.o. Diakovce
Miesto práce
Diakovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
713 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha poľnohospodárskych strojov a zariadení pri výkone poľnohospodárskych prác v rastlinnej výrobe - spracovanie pôdy, sejba, chemické ošetrovanie rastlín, prevozy, zberové práce
- údržba a oprava poľnohospodárskych strojov a zariadení

- výška mzdy sa bude odvíjať od počtu odpracovaných hodín v danom mesiaci. V sezónnych prácach cca 950 - 1650 €
- výkonnostná odmena od 0-30% mesačne
- práca v stabilnej organizácii s dlhoročnou tradíciou
- pravidelne vyplácaný 13. plat, ďalšie odmeny za dobre vykonanú prácu a nadčas
- stravné lístky
- vianočné a iné sviatočné odmeny
- dobrý pracovný kolektív

- v prípade Vášho záujmu o uvedenú ponuku, prosím posielajte svoje životopisy na mail. adresu: [email protected]
Kontakt: Ing. Jozef Smatana, hlavný mechanizátor
tel.: +421 905 973 644
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem, kontaktovať budeme iba úspešných uchádzačov.
Zaslaním životopisu dávate spoločnosti AGRO-VÁH s.r.o súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 122/2013 Z.z. na dobu 1 roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

1

- adaptabilita, flexibilita, schopnosť improvizácie, samostatnosť, schopnosť pracovať v skupine, manuálna zručnosť
- ovládanie elektronických súčastí moderných strojov v poľnohospodárstve
- rozvážnosť, trpezlivosť, technické myslenie, precíznosť, spoľahlivosť, súdržnosť

Agropodnik a.s. Trnava je jednou z obchodných spoločností patriacich do zoskupenia podnikov koncernu AGROFERT. Prevažujúci charakter jej činností ju charakterizuje ako obchodnú spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby farmárom v oblasti rastlinnej a živočíšnej výroby. Obchodné aktivity sú založené na predaji priemyselných hnojív a súvisiacich služieb. Postupne bola činnosť pôvodnej spoločnosti rozšírená o ďalšie významné obchodné aktivity, ktorými sú predaj prostriedkov na ochranu rastlín (poľnohospodárskej chémie), nákup a predaj rastlinných komodít (obilnín a olejnín), predaj nafty a kŕmnych surovín (sójové a repkové šroty) a poskytovanie služieb skladov (sušenia, čistenia, ošetrovania a skladovania rastlinných komodít), laboratórna činnosť (odbery a rozbory agrokomodít). V súčasnosti spoločnosť disponuje skladmi pre uskladnenie agrokomodít v objeme približne 360 tisíc ton po celom Západnom Slovensku.

Komplexnejšia ponuka tovarov a služieb poľnohospodárom významne posilňuje a zvýrazňuje postavenie spoločnosti Agropodnik a.s. Trnava v trnavskom regióne a v priľahlých regiónoch. Veľkou konkurenčnou výhodou tejto spoločnosti je skutočnosť, že prevažujúci objem obchodného tovaru, predovšetkým priemyselných hnojív, chémie a osív nakupuje od sesterských spoločností v rámci koncernu AGROFERT, čo vytvára predpoklad pre poskytovanie zaujímavých a výhodných obchodných podmienok pri ich predaji poľnohospodárom.

Podnikateľským heslom spoločnosti Agropodnik a.s. Trnava, ktorým sa verejne prezentuje, je „Spoločne k úspechu“. Toto heslo vyjadruje základnú podnikateľskú filozofiu spoločnosti Agropodnik a.s. Trnava, vyjadrujúcu neoddeliteľnosť a vzájomnú závislosť jej úspechov a úspechov spoločenstva poľnohospodárskych subjektov, s ktorými spolupracuje. Preto je trvalou snahou vrcholového manažmentu tejto spoločnosti vytváranie dlhodobých, perspektívnych a vzájomne výhodných obchodných vzťahov s jej obchodnými partnermi.

Spoločnosť Agropodnik a.s. Trnava je držiteľom certifikátov Systému managementu kvality podľa normy STN EN ISO 9001:2008, HACCP,GTP - účastnícky a ISSC.

Agropodnik a.s. Trnava je jednou z obchodných spoločností patriacich do koncernu AGROFERT. Prevažujúci charakter jej činností ju charakterizuje ako obchodnú spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby farmárom v oblasti rastlinnej a živočíšnej výroby. V súčasnosti spoločnosť disponuje skladmi pre uskladnenie agrokomodít v objeme približne 360 tisíc ton po celom Západnom Slovensku. Podnikateľským heslom spoločnosti Agropodnik a.s. Trnava je „Spoločne k úspechu“. To vyjadruje základnú podnikateľskú filozofiu spoločnosti, vyjadrujúcu neoddeliteľnosť a vzájomnú závislosť jej úspechov a úspechov spoločenstva spolupracujúcich poľnohospodárskych subjektov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Čapkovičová
Tel.: +421903485007
E-mail: poslať životopis
ID: 3969753  Dátum zverejnenia: 17.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 713 EUR/mesiac