Obchodný zástupca pre pekáreň v Nitre

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
650 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 650 € + obratový bonus + rastový bonus + odmena za správu pohľadávok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného obchodného zástupcu pre pekáreň v Nitre, ktorého náplňou práce bude hlavne:
- starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov vo zverenom regióne - okresoch Nitra a okolie , Nové Zámky, Komárno, Štúrovo, Levice, Topoľčany, Bánovce nad Bebravou, Prievidza,
- vedenie evidencie: denná činnosť v regióne, monitoring konkurencie, plánovanie vlastných trás;
- zodpovednosť za pohľadávky zverených zákazníkov

- istota a dlhodobé zamestnanie
- možnosť osobného a profesijného rastu
- služobné auto, mobilný telefón,
- zamestnanecká zľava na nákup produktov spoločnosti

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.
Súhlasím, aby spoločnosť PENAM SLOVAKIA, a.s. so sídlom Štúrova 74/138 Nitra, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, po dobu 6 mesiacov.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. V prípade, že Vás do 2 týždňov od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpili ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca (potravinársky priemysel)

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť, komunikatívnosť a flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť plniť stanovené ciele
- chuť pracovať
- prax v oblasti FMCG

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Cintulová
Tel.: +421911442261
E-mail: poslať životopis
ID: 3953544  Dátum zverejnenia: 12.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac