Servisný technik / Mechanik AGRI CS Nitra

Nitra
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
1 000 - 1 600 EUR/mesiac(podielová mzda), podľa odbornosti a seniority, konkrétne dohodnuté na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Diagnostika závad poľnohospodárskej techniky
- Vykonávanie opráv v rámci záručného a pozáručného servisu poľnohospodárskej
techniky
- vykonávanie servisných prác pri údržbe a opravách poľnohospodárskej techniky
na dielni, ako aj v teréne u zákazníka
- príprava strojov na odovzdanie klientovi
- nápravné a preventívne opatrenia pre odstránenie zistených nedostatkov
- komunikácia so zákazníkom (zákaznícke služby)

• Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
• Vzdelávanie a osobný rozvoj
• Priamy kontakt so špičkovou technikou
• Zaujímavú a náročnú prácu v kontakte s ľuďmi
• Pravidelné vzdelávanie v odbore, servisné školenia
• Závodné stravovanie/stravné lístky
• Naše benefity pre Vás:
BENEFIT plus paušálne body, vernostné body, extra body:
- nákup liekov a vitamínov,
- športových potrieb,
- kultúrne podujatia
Voľno nad rámec zákona:
- vás ako otca pri pôrode (benefit pre našich mužov tíme)
- vlastná promócia/maturita
- sprevádzanie prváčika 1.deň
- jazykové a odborné kurzy

Príspevok na rozšírenie vodičského preukazu T-skupiny

Informácie o výberovom konaní

Súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov

V zmysle nariadenia GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov dotknutá osoba týmto vyhlasuje, že dáva prevádzkovateľovi AGRI CS Slovakia s.r.o. svoj výslovný súhlas so spracúvaním osobných údajov uvedených v tomto formulári alebo v životopise za účelom vedenia evidencie uchádzačov o zamestnanie, výberu vhodného kandidáta na voľné pracovné miesto, kontaktovania a pozvania vybraného uchádzača na pracovný pohovor. Tento súhlas udeľuje prevádzkovateľovi na všetky formy a spôsoby spracúvania osobných údajov.
Dotknutá osoba zároveň vyhlasuje, že bola informovaná o práve kedykoľvek odvolať tento súhlas a že odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založenom na tomto súhlase pred jeho odvolaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

autoopravár

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

2

- stredné odborné alebo úplné stredné odborné vzdelanie technického smeru so zameraním na opravu poľnohospodárskej techniky alebo v odbore automechanik
- prax v opravárenstve poľnohospodárskej techniky
- technické a technologické znalosti v opravárenstve
- vodičský preukaz sk. B a ideál T
- užívateľská znalosť práce s PC
- vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita
- ochota učiť sa
- orientácia na zákazníka, komunikatívnosť

AGRI CS Slovakia s.r.o. je súčasťou skupiny AGROTEC GROUP, najväčšieho dodávateľa pozemnej techniky (poľnohospodárskej a stavebnej techniky, nákladných a osobných áut) na území CZ, SK a HU s tradíciou od roku 1990.
Stratégiou AGRI CS Slovakia je rozširovať ponuku služieb pre poľnohospodárov. Neustále posilňuje svoje postavenie v predaji a servise poľnohospodárskej a stavebnej techniky na Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Emília Horňáková
Tel.: +421911063298
E-mail: poslať životopis
ID: 3945300  Dátum zverejnenia: 29.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac