Technológ chemickej výroby

pracovisko Šaľa
Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacVýška mesačnej základnej mzdy môže byť po dohode s uchádzačom na pohovore zvýšená podľa kvalít a dĺžky praxe uchádzača. K základnej mesačnej mzde je plus 30% pohyblivá zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vypracovávanie a aktualizovanie technologickej a prevádzkovej dokumentácie pre vyrábané produkty.
- Spracovávanie, vyhodnocovanie a bilancia údajov z technologických a výrobných procesov (spotrebné normy surovín a energií, kvalitatívne parametre, výťažnosť a iné) za určité časové obdobie.
- Dohliada na dodržiavanie technologických postupov.
- Posudzovanie nových technologických procesov z hľadiska možnosti výroby na jestvujúcich zariadeniach.
- Spolupracuje pri riadení a kontrole kvality výrobkov.
- Implementácia a súlad legislatívy výrobných procesov, REACH registrácia, ISO, GHS klasifikácie látok na podmienky a produktové portfólio
- Operatívne riešenie technologických a technických problémov priamo na prevádzke

- Vianočný príplatok 50% zo základnej mesačnej mzdy
- Odmeny za pracovné a životné jubileá, sociálne výpomoci podľa Kolektívnej zmluvy
- 1 deň voľna ročne nad rámec ZP pre matky a osamelých otcov starajúcich sa o dieťa do 10 rokov
- Príspevok zamestnávateľa k DDS – vypláca sa 1:1 k príspevku zamestnanca do výšky 30 € mesačne
- Zvýhodnené užívanie kariet – Telekom (aj pre 3 rodinných príslušníkov), Slovnaft Gold karta
- Možnosť objednania karty Multisport
- Podpora vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie v rámci pracovnej pozície
- Teambuildingové akcie
- Zdravotné merania a prednášky v rámci pracovného času v materskej spoločnosti
- Príspevok zamestnanca za stravný lístok len 0,80 €
- Pohyblivý pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ chemického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť v rozhodovaní
- tvorivý a komplexný odborný prístup pri analyzovaní a riešení zadaných úloh
- flexibilita a invenčnosť
- komunikatívnosť, nekonfliktnosť, ústretovosť
- ochota odborného rastu a vzdelávania

VUCHT - Výskumný Ústav Chemicko Technologický je výskumno – inžinierska organizácia s vyše 100-ročnou históriou. Zaoberáme sa aktívnym vývojom procesov organickej a anorganickej chémie, prenosom procesov z laboratórneho meradla až do priemyselného, testovaním procesov na modelových linkách, inžinierskymi činnosťami a spracovaním podkladov pre realizáciu procesov až do úrovne basic design.
Popri týchto aktivitách VUCHT vyrába výrobky špeciálnej chémie a špeciálne hnojivá.

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Lenčéšová
Tel.: +421918609593
E-mail: poslať životopis
ID: 3931952  Dátum zverejnenia: 1.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac