Inšpektor kvality - mlyn Trnava

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
900 - 1 100 EUR/mesiaczákladná mzda od 900 € (v závislosti od skúseností a praxe kandidáta) + 10% mesačné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Inšpektor kvality, ktorého hlavnou úlohou bude
- zabezpečovanie funkčnosti systému kvality a zdravotnej nezávadnosti
- kontrola v rámci vstupných, medzioperačných a výstupných skúšok podľa platných špecifikácií a postupov
- kontrola dodržiavania výrobnej a hygienickej praxe vrátane sanitačných postupov
- kontrola vedenia záznamov v rámci systému kvality spoločnosti a záznamov na CCP a CP v čase
- spolupráca s obchodným úsekom v oblasti riešenia reklamácií
- vykonávanie kontroly funkčnosti metrologických zariadení, činnosti údržby a zamestnancov vo vzťahu ku kvalite a zdravotnej nezávadnosti výrobkov
- uskutočňovanie mikrobiologických odberov vzoriek

Prečo upiecť kariéru s nami?
Pretože naša práca je zmysluplná. Máš šancu byť súčasťou spoločnosti, ktorá určuje smer v pekárskom biznise. A v neposlednom rade aj vďaka Tebe si budú vychutnávať naše pekárske, mlynské a cukrárske výrobky zákazníci po celom Slovensku.

Ďalej ti ponúkame nasledovné výhody:
- pozícia je taktiež vhodná pre absolventa VŠ so zameraním na "Bezpečnosť a kontrola potravín"
- možnosť kariérneho rastu v rámci celej skupiny PENAM SLOVAKIA
- možnosť odborného rastu, vzdelávanie, školenia
- ústretový kolektív
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality
- zľava na nákup bezlepkových výrobkov v našom e-shope Vitacelia
- a ďalšie výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine.

Vážime si všetkých uchádzačov a každý životopis starostlivo posúdime. V prípade, že Ťa do 2 týždňov od zaslania Tvojho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpil si do užšieho výberového konania a želáme Ti veľa úspechov v budúcnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársky resp. chemický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

inšpektor kvality / potravinársky podnik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v odbore potravinárskom alebo chemickom - podmienkou,
- prax v oblasti kvality v potravinárskom podniku je výhodou,
- znalosť legislatívy v oblasti kontroly a kvality potravín,
- komunikatívna osobnosť s prirodzenou autoritou,
- skúsenosti s vedením ľudí,
- silné organizačné schopnosti a samostatnosť,
- zodpovedný prístup a zmysel pre detail,
- časová flexibilita v prípade krízových situácií,

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 3926103  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac