Cukrár

Miesto práce
Mikušovská 26, Lučenec
Termín nástupu
1.6.2022
Mzdové podmienky (brutto)
3,8 EUR/hod.+ príplatky, prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba cukrárskych ciest, hmôt, krémov, polotovarov
- pečenie a dokončovanie výrobkov
- výroba a zdobenie tort
- obsluha výrobných liniek
- balenie výrobkov

- prosperujúca spoločnosť so stabilným postavením na Slovenskom aj Českom trhu hľadá kolegu do tímu, ktorému vieme ponúknuť:
- istotu a dlhodobé zamestnanie
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality
- výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.V prípade, že Vás do 2 týždňov od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpili Ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cukrár alebo príbuzné odbory ( potravinárstvo, hygiena... ) resp. prax v odbore

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny vzťah k pečeniu
- estetické cítenie
- dôslednosť a zodpovedný prístup k práci
- odborné vzdelanie s vyučením v odbore potravinárska výroba podmienkou, odbor cukrár výhodou
- pracovná doba: jednozmenná
- pracovný čas: 06:00 - 14:30 hod
- nástup možný ihneď.

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Dadová
Tel.: +421911066340
E-mail: poslať životopis
ID: 3921146  Dátum zverejnenia: 28.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3,8 EUR/hod.