Silomajster

Miesto práce
Michaľany
Termín nástupu
ihneď, dohodou
3,9996 - 4,62 EUR/hod.3,30 € / hod. + mesačná premiová zložka mzdy do 40 % + výplata 13 a 14 platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vykonáva podľa rozpisu operatívneho plánu a pokynov vedúceho nákupného skladu príjem, výdaj, skladovanie a ošetrovanie zásob poľnohospodárskych výrobkov,
2. Zodpovedá za riadne a včasné vyhotovenie prvotných dokladov potrebných pre spracovanie denného výkazu skladu a evidencie o zásobách.
3. Zabezpečuje a vykonáva materiálno-technickú prípravu na nákup poľn. výrobkov, stará sa o správne uskladnenie a rozmiestnenie zásob, zabezpečuje sústavné zvyšovanie kvality preberaných zásob na sklad, kontroluje akosť naskladnených zásob.
4. Zabezpečuje čistenie, sušenie a iné manipulácie pre zvýšenie akosti skladovaných poľnohospodárskych výrobkov. Zabezpečuje prípravu tovaru na výdaj.
5. Zabezpečuje optimálne využívanie zverených základných prostriedkov, odbornú a riadnu obsluhu, ošetrovanie a ich údržbu
6. Vykonáva príjem a expedíciu výrobkov podľa základných podmienok akostných noriem, ako aj ostatných predpisov.

- stabilná spoločnosť
-poskyrovanie príspevku do III. dôchodkového piliera
- výhodné životné a urazové poistenie
- výhodný nákup cez METRO kartu

Žiadosť so životopisom zasielajte na kontaktný i-mail. Po ukončení termínu vyhodnotíme uchádzačov a následne vybraných pozveme na osobný pohovor.
Za prejavený záujem ďakujeme všetkým uchadzačom.
Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vyžadujeme spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, dochvíľnosť

Spoločnosť TAJBA, a.s. je obchodnou spoločnosťou patriacou do koncernu AGROFERT. Pôsobí v Košickom, Prešovskom a Banskobystrickom kraji. Patrí medzi najvýznamnejších dodávateľov materiálnych vstupov pre poľnohospodársku prvovýrobu. V rámci tejto činnosti dodáva najmä osivá, agrochémiu, hnojivá a motorovú naftu. Za hodnotu vydaných materiálnych vstupov odkupuje rastlinné komodity.

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Klaciková
Tel.: +421918609684
E-mail: poslať životopis
ID: 3803000  Dátum zverejnenia: 5.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,9996 - 4,62 EUR/hod.3,30 € / hod. + mesačná premiová zložka mzdy do 40 % + výplata 13 a 14 platu