Elektrikár + údržbár (Ref. č.: 092019)

Miesto práce
Železničná 2, 044 14 Čaňa
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,9996 - 4,06 EUR/hod. 2,90 € / hod. + mesačná premiová zložka mzdy do 40 % + výplata 13 a 14 platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Kontroluje, opravuje a odstraňuje zistené nedostatky na vyhradených technických zariadeniach elektrických a elektrických inštaláciách vo výrobných zariadeniach a budovách Spoločnosti
2. Kontroluje, vykonáva preventívne prehliadky, opravy, údržbu a jednoduché rekonštrukcie technických a technologických zariadení na prevádzkach Spoločnosti v rozsahu svojej odbornej spôsobilosti a vzdelania.

- stabilná spoločnosť
-poskyrovanie príspevku do III. dôchodkového piliera
- výhodné životné a urazové poistenie
- výhodný nákup cez METRO kartu

Informácie o výberovom konaní

Za prejavený záujem ďakujeme všetkým uchadzačom.
Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Elektrotechnické a odborná spôsobilosť podľa § 21 alebo § 22 Vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR č. 508/2009 v znení neskorších úprav.
vyžadujeme spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť

Spoločnosť TAJBA, a.s. je obchodnou spoločnosťou patriacou do koncernu AGROFERT. Pôsobí v Košickom, Prešovskom a Banskobystrickom kraji. Patrí medzi najvýznamnejších dodávateľov materiálnych vstupov pre poľnohospodársku prvovýrobu. V rámci tejto činnosti dodáva najmä osiva, agrochémiu, hnojiva a motorovú naftu. Za hodnotu vydaných materiálnych vstupov odkupuje rastlinné komodity.

Adresa spoločnosti

člen koncernu AGROFERT
TAJBA, a.s., Železničná 2
04414 Čaňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Klaciková
Tel.: +421918609684
E-mail: poslať životopis
ID: 3802576  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,9996 - 4,06 EUR/hod.2,90 € / hod. + mesačná premiová zložka mzdy do 40 % + výplata 13 a 14 platu