Majster strediska hydinových a mäsových výrobkov

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 300 EUR/mesiac839,- €/mesiac + variabilné prémie + príplatky (priemerný hrubý príjem od 950 - 1300 €/mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. organizujete a bezprostredne riadite práce na Vašej zmene
2. zabezpečujete preberanie suroviny po kvalitatívnej a kvantitatívnej stránke u mrazenej hydiny
3. kontrolujete dodržiavanie na jednotlivých pracovných operáciách – pracoviskách
4. vediete pracovníkov k dodržiavaniu technologickej a pracovnej disciplíny
5. kontrolujete kvalitu výrobkov počas celého výrobného procesu a hlavne kvalitu pred balením
6. rozhodujete o pozastavení v prípade výskytu neštandardnej výroby
7. vediete evidenciu pracovníkov podľa rozdelených pracovísk
8. vykonávate činnosti v súlade s definovanými postupmi SMK
9. vykonávate vstupnú kontrolu surovín a medzi operačnú kontrolu počas výrobného procesu
10. riadite pridelených zamestnancov riadených úsekov, teda vykonávate vo vzťahu k nim všetky činnosti vedenia vrátane ich hodnotenia, komunikácie, motivovanie, riadenie výkonu.

- Práca v stabilnej spoločnosti
- Možnosť osobného a profesného rastu
- Motivačné odmeny

Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí postúpili do prvého kola výberového konania. Z uvedeného dôvodu neodpovedáme na všetky žiadosti.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kvalita a hygiena potravín

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti v oblasti informačných technológií

Akciová spoločnosť HYZA vznikla 01.07.2007 ako nástupnícka organizácia troch samostatných závodov: THP (bývalý Topoľčiansky hydinársky podnik), HYZA a.s. Žilina a HYDINA a.s. Cífer, ktorých vlastníkom bol Agrofert Holding a.s. Hlavným zámerom fúzie bola centralizácia strategických rozhodnutí a právomocí do jedného sídla, ktorým sa stali Topoľčany, zníženie fixných nákladov a pokračovanie v produkcii vysoko kvalitných produktov. Spoločnosť HYZA a.s. zamestnáva v súčasnosti vo svojich prevádzkach viac ako 1000 zamestnancov.

Spoločnosť HYZA a.s. vznikla 01.07.2007 ako nástupnícka spoločnosť pri fúzii spoločností HYZA a.s. Žilina, THP a.s. Topoľčany a Hydina a.s. Cífer.Súčasne so zlúčením došlo k zmene obchodného mena na HYZA a.s. a sídla spoločnosti, ktorým sa stali Topoľčany.V súčasnosti je HYZA a.s. je jeden z najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne horného Ponitria.

Priemerný stav predstavuje približne 1 tisíc zamestnancov v hlavnom pracovnom pomere. Základným zameraním výrobného programu je spracovanie hydiny a výroba hydinových mäsových výrobkov. HYZA a.s. sa v súčasnosti profiluje ako stabilný zamestnávateľ s perspektívou výrazného profesného a kariérneho rastu pre svojich zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Bartová
Tel.: +421901906130
E-mail: poslať životopis
ID: 3732911  Dátum zverejnenia: 6.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 300 EUR/mesiac839,- €/mesiac + variabilné prémie + príplatky (priemerný hrubý príjem od 950 - 1300 €/mesiac)