Vodič cisternového vozidla (rozvoz múky)

mlyn Trebišov, Cukrovarská 2, Trebišov
Miesto práce
Mlyn Trebišov, Cukrovarská, Trebišov
Termín nástupu
ihneď, dohodou
3,28 EUR/hod.priemerný mesačný zárobok 850 € brutto (vrátane príplatkov, prémií, bonusov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz múky z mlyna v Trebišove po jednotlivých pekárňach (najmä Prešov, Košice)
- prac. doba od 6,00 - 14,00 PO - PIA
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a určenej trasy
- kontrola naloženia vozidla, a v prípade potreby, pomoc so správnym rozdelením a zabezpečením nákladu v rámci stanovenej nosnosti vozidla
- kontrola vykládky vozidla

Ponúkame:
• možnosť práce v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom aj českom trhu
• istotu a dlhodobé zamestnanie
• výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine
• ústretový kolektív
• zdravotný preukaz, odborné školenia

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu a do predmetu správy uvádzajte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

- VP sk. C, E - podmienkou
- flexibilita, zodpovednosť
- nutnosť vlastniť doklad o psychologickej spôsobilosti vodiča, tachografovú kartu vodiča, kvalifikačnú kartu vodiča

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 3568917  Dátum zverejnenia: 4.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,28 EUR/hod.