Prevádzkový chemik

pracovisko Šaľa
Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
marec 2020, resp. dohodou s uchádzačom
690 EUR/mesiacVýška platu môže byť po dohode s uchádzačom na pohovore zvýšená podľa kvalít a dĺžky praxe uchádzača. K základnej mesačnej mzde je plus 15% pohyblivá zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadiť, obsluhovať a kontrolovať strojnotechnologické zariadenia na výrobu chemických produktov, resp. pri overovaní výskumných a vývojových prác
- manipulácia a spracovávanie základných anorganických a organických surovín v procesoch chemických reakcií
- obsluha bežných technologických procesov ako napr. obsluha reakčných aparátov pri chemických operáciách pri rôznych teplotách a tlakoch
- kontrola a evidencia chodu technologických operácií s využitím meracej a regulačnej techniky/prístrojov
- vykonávanie drobných servisných zásahov, zabezpečovanie odberu vzoriek

- Vianočný príplatok 50% zo základnej mesačnej mzdy
- Odmeny za pracovné a životné jubileá, sociálne výpomoci podľa Kolektívnej zmluvy
- 1 deň voľna ročne nad rámec ZP pre matky a osamelých otcov starajúcich sa o dieťa do 10 rokov
- Príspevok zamestnávateľa k DDS – vypláca sa 1:1 k príspevku zamestnanca do výšky 30 € mesačne
- Zvýhodnené užívanie kariet – Telekom (aj pre 3 rodinných príslušníkov), Slovnaft Gold karta
- Možnosť objednania karty Multisport
- Podpora vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie v rámci pracovnej pozície
- Teambuildingové akcie
- Zdravotné merania a prednášky v rámci pracovného času v materskej spoločnosti
- Príspevok zamestnanca za stravný lístok len 0,80 €.

Záujemcovia o pracovnú pozíciu posielajte štruktúrovaný životopis.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na inzerovanú pracovnú pozíciu.
Miesto výkonu práce je pracovisko VUCHT v areáli Duslo, a.s. v Šali.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chemické

Počet rokov praxe

3

• samostatné vykonávanie základných chemických operácií a prevádzkových činností
• odborná a zdravotná spôsobilosť na vykonávanie výrobných činností
• práca v zmenovom režime podľa potreby – ustanovené nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času z dôvodu rozdielnej potreby práce v priebehu roka. Vedúci odboru výroby zabezpečuje rozvrhnutie pracovného času najmenej týždeň vopred, s platnosťou najmenej na týždeň

VUCHT - Výskumný Ústav Chemicko Technologický je výskumno – inžinierska organizácia s vyše 100-ročnou históriou. Zaoberáme sa aktívnym vývojom procesov organickej a anorganickej chémie, prenosom procesov z laboratórneho meradla až do priemyselného, testovaním procesov na modelových linkách, inžinierskymi činnosťami a spracovaním podkladov pre realizáciu procesov až do úrovne basic design.
Popri týchto aktivitách VUCHT vyrába výrobky špeciálnej chémie a špeciálne hnojivá.

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Lenčéšová
Tel.: +421918609593
E-mail: poslať životopis
ID: 3540738  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 690 EUR/mesiac