Predavač - pokladník

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
od 3,00 EUR / hod. + 5 % osobný príplatok k základnej hod. mzde, prémie do 20 % základnej mzdy, príplatky nad rámec Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevzatie, vystavenie a uloženie tovaru.
Predaj tovaru.
Príprava a úprava tovaru na predaj.
Kontrola záručnej lehoty.
Vedenie kontrolnej pokladne, hotovostné a bezhotovostné platby.

Možnosť zvýhodneného nákupu vlastných výrobkov vo firemnej predajni, benefity sociálneho programu.

Miesto výkonu práce PENAM SLOVAKIA, a.s., prevádzka Bratislava, Budatínska 36, 851 05 Bratislava. Výkon práce v pracovných dňoch v dvojzmennej prevádzke a každá druhá sobota 5.00 - 12.30 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, strojárstvo, obchod

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť chápať a posudzovať, odolnosť, rozhodnosť a samostatnosť, schopnosť presného dodržiavania postupov, schopnosť sústrediť sa.

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

ID: 3534848  Dátum zverejnenia: 9.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3,00 EUR / hod. + 5 % osobný príplatok k základnej hod. mzde, prémie do 20 % základnej mzdy, príplatky nad rámec Zákonníka práce.