Železničiar - posunovač

Úsek nákupu a logistiky, prac. Šaľa
Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
dohodou
700 €, k zákl. zložke vyplácame 15 % mes. prémie, dochádzkový bonus, vianočný príplatok, odmenu za výsledky hospodárenia, zmenové príplatky, pri nadčasovej práci príplatky nad rámec zákona, odmeny za aktivitu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posunovacie práce na vnútropodnikovej koľajovej vlečke.
Práca na 12-hod. pracovné zmeny.

• možnosť odborného rastu
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• sociálna výpomoc v prípade ťažkej životnej situácie
• odmena darcom krvi
• príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
• príspevok na vzdelávanie, kultúru a šport
• stravovanie v podnikovej jedálni
• účasť na firemných akciách
• ďalšie bohaté možnosti čerpania benefitov
• seriózny a otvorený prístup, dodržiavanie zákonov

Všetky zaslané dokumenty budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technický smer

Počet rokov praxe

1

• odborná skúška č. 17 (vedúci posunu) podľa predpisu Z 3 (odborná spôsobilosť na ŽSR) - nie je podmienkou
• zdravotná, zmyslová a psychická spôsobilosť v zmysle Zákona č. 513/2009 Z.z. - je podmienkou

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Podolská
E-mail: poslať životopis
ID: 3531382  Dátum zverejnenia: 5.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 €, k zákl. zložke vyplácame 15 % mes. prémie, dochádzkový bonus, vianočný príplatok, odmenu za výsledky hospodárenia, zmenové príplatky, pri nadčasovej práci príplatky nad rámec zákona, odmeny za aktivitu