Účtovník/účtovníčka

Miesto práce
Nobelova 34, Bratislava
Termín nástupu
15.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200-1600 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme niekoho ako my. Čo očakávame? Kandidáta s kamarátskym prístupom, pozitívnou energiou a chuťou nachádzať nové trendy v HR. Nemusíš byť senior! Obzeráme sa po niekom, kto má zápal pre prácu v personalistike, chce sa veľa naučiť a bavia ho médiá.
Sme najväčšie ekonomické vydavateľstvo. Do nášho portfólia titulov patria napr. Hospodárske noviny, Stratégie, RUNGO, EVITA, atď. Nižšie nájdeš náplň práce a požiadavky. Ak Ťa to oslovilo, neváhaj a napíš nám! V médiách sa nudiť nebudeš :)

Náplň práce:
- kompletné spracovanie účtovnej agendy v spoločnosti
- spracovávanie faktúr, bankových výpisov, interných dokladov
- účtovanie banky, pokladne, majetku, odpisov
- kalkulácie rezerv, časových rozlíšení
- vyrovnávanie nesúladov jednotlivých účtov
- spracovanie daňových priznaní, DPH
- zodpovednosť za dodržiavanie platnej daňovej legislatívy
- spracovanie účtovných uzávierok
- komunikácia s obchodnými partnermi, úradmi a bankami

Všetky pracovné miesta sú pre nás rovnako dôležité uvedomujúc si silu kolektívu. Naši zamestnanci majú u nás možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania. Prácou v našej spoločnosti získate možnosť pracovať so skvelými a motivovanými ľudmi v priateľskej atmosfére.
Ponúkame Vám zaujímavé nefinančné benefity, ako :
- ovocný deň 1x do týždňa
- priestor na sebarozvoj ( nie je dôležité len to, čo viete, ale aj to, čo vedieť chcete!) U nás na pravidelnej báze : knihy, interné vzdelávanie a iné,
- firemné teambuildingové aktivity ( športové deň, vianočný večierok a.i.)
- firemné raňajky

Poskytujeme ďalší balík firemných benefitov :
- príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie
- služobný mobilný telefón
- program "nájdi svojho kolegu"
- jazykové kurzy hradené zamestnávateľom

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 3 roky
- organizačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- flexibilita

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Adresa spoločnosti

MAFRA Slovakia, a.s. www.mafraslovakia.sk
Nobelova 34
836 05 Bratislava
ID: 3519585   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200-1600 EUR