Ekonóm - účtovník

Miesto práce
Budovateľská, Prešov
Termín nástupu
ASAP
Základná mzda od 900 € brutto + prémie do výšky 20% (základná mzda závislá od schopností a praxe uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- metodické a organizačné vedenie kolektívu účtovníkov spoločnosti, spolupráca s vedením centrály
- vedenie podvojného účtovníctva,
- kontrola účtov, inventúra, inventarizácia,
- kontrola platieb, záväzkov, pohľadávok,
- vybrané účtovné operácie napríklad: opravné položky, rezervy, odložená daň, cestná daň, daň z nehnuteľností, poistenie, leasing, mzdy (vrátane účtovania ich úhrad z bankového výpisu), škodové udalosti, dlhodobý majetok,
- analýzy, reporty, kontroly, spolupráca s oddelením controllingu na centrále,
- spolupráca na zostavení plánu,
- kontrola plánu na skutočnosť, predpoklad očakávanej skutočnosti,
- príprava podkladov pre právne vymáhanie pohľadávok,
- spracovanie mesačných, mimoriadnych a ročných účtovných závierok (podľa IFRS na základe pokynov z centrály) a spracovanie výročnej správy,
- spracovanie daňových priznaní a DPH, DzPPO,
- komunikácia s audítormi a daňovým úradom,
- kontrola skladového hospodárstva.

- istotu a dlhodobé zamestnanie,
- možnosť rozvíjať svoje skúsenosti a vedomosti,
- ústretový kolektív,
- výhody vyplývajúce z členstva v skupine AGROFERT.

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu a do predmetu správy uvádzajte názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Životopisy zasielané poštou nebudú do výberu zaradené.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlasím, aby spoločnosť PENAM SLOVAKIA, a.s. spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/ 2002 Zb. o ochrane osobných údajov, po dobu 6 mesiacov.

Prijmite naše ospravedlnenie, vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. V prípade, že Vás do 2 týždňov od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, žiaľ nepostúpili Ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti pri inej pracovnej pozícii.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na podobnej pozícií - podmienkou
- samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť,
- flexibilita a organizačné schopnosti,
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
- analytické a logické myslenie,

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 3506444  Dátum zverejnenia: 15.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 900 € brutto + prémie do výšky 20% (základná mzda závislá od schopností a praxe uchádzača)