Pracovník v mlyne (obsluha sila)

mlyn Ivanka pri Nitre, Konečná 9, Ivanka pri Nitre
Miesto práce
Ivanka pri Nitre, Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 3,28 €/hod. + príplatky, prémie, bonusy (informatívne priemer. mesač. zárobok 700 € brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha zásobníkov na múku (obsluha sila)
• naskladnenie suroviny (múky)
• triedenie a upratovanie odpadu
• senzorická a vizuálna kontrola suroviny
• obsluha riadiacej techniky PC
• práca na 1 zmenu (6,00 - 14,30)

Ponúkame:
• možnosť práce v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom aj českom trhu
• istotu a dlhodobé zamestnanie
• výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine
• ústretový kolektív
• zdravotný preukaz, odborné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1300 ľuďom.

Adresa spoločnosti

člen koncernu AGROFERT
Penam Slovakia, a. s., Štúrova 74/138
949 35 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Čížová
Tel.: +421911442261
E-mail: poslať životopis
ID: 3482339   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3,28 €/hod. + príplatky, prémie, bonusy (informatívne priemer. mesač. zárobok 700 € brutto)