3,34 - 3,92 EUR/hod.

Manipulačný robotník (Ref. č.: 102019)

Miesto práce
Napájadlá 5, Košice
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Kontroluje a vykonáva údržbu strojno-technologických zariadení, vedie o tom príslušnú dokumentáciu.
2. Vykonáva manuálne práce spojené s príjmom a výdajom tovarov do a z obilného sila podľa pokynov silomajstra.
3. Po ukončení prác denne vykonáva upratovanie pracoviska, udržiava poriadok a čistotu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2,80 + mesačná premiová zložka mzdy do 40% + výplata 13 a 14 platu

Možnosť sporenia do III. piliera s príspevkom zamestnávateľa.
Výhodné uzatvorenie životného a úrazového poistenia.
Výhodný nákup cez METRO kartu.

Žiadosť so životopisom zasielajte na kontaktný i-mail. Po ukončení termínu vyhodnotíme uchádzačov a následne vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Za prejavený záujem ďakujeme. Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Vyžadujeme presnosť, zodpovednosť a
ochotu vo výnimočných prípadoch pracovať nadčasy vr. sobôt nedieľ

Spoločnosť TAJBA, a.s. je obchodnou spoločnosťou patriacou do koncernu AGROFERT. Pôsobí v Košickom, Prešovskom a Banskobystrickom kraji. Patrí medzi najvýznamnejších dodávateľov materiálnych vstupov pre poľnohospodársku prvovýrobu. V rámci tejto činnosti dodáva najmä osiva, agrochémiu, hnojiva a motorovú naftu. Za hodnotu vydaných materiálnych vstupov odkupuje rastlinné komodity.

Adresa spoločnosti

člen koncernu AGROFERT
TAJBA, a.s., Železničná 2
04414 Čaňa

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Klaciková
Tel.: +421918609684
E-mail: poslať životopis
ID: 3323657   Dátum zverejnenia: 5.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2,80 + mesačná premiová zložka mzdy do 40% + výplata 13 a 14 platu