Sales manager / managerka

Miesto práce
Kalinčiakova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac1400+ provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- predaj printovej inzercie vydavateľstva
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov;

- udržiavanie výborných obchodných vzťahov;

- vedenie obchodných rozhovorov;

- príprava cenových ponúk a prezentácií;

- reporting a analýza činností prideleného segmentu;

- starostlivosť o databázy.

Všetky pracovné pozície sú pre nás rovnako dôležité uvedomujúc si silu kolektívu. Naši zamestnanci majú u nás možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania. Prácou v našej spoločnosti získate možnosť pracovať so skvelými a motivovanými ľuďmi v priateľskej atmosfére. Naša neformálna firemná kultúra vytvára predpoklad pre pestovanie pracovných vzťahov a umožňuje sa nám stretávať na rôznych spoločných akciách a podujatiach aj mimo pracovného času.

Zamestnanecké výhody, benefity :

- príspevok na DDS

- sick days

- zľava na predplatné

- firemný počítač, telefón

V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov, bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomika, všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Uprednostníme uchádzača so skúsenosťami v oblasti predaja online a printovej inzercie s nasledovnými charakteristikami:

- silná orientácia na obchod a zákazníka;

- výrazná schopnosť presadiť sa u zákazníka;

- výborné interpersonálne, obchodnícke a prezentačné zručnosti;

- stresová odolnosť;

- skúsenosti na obdobnej pozícii podmienkou;

- pracovné skúsenosti v oblasti vydavateľstva a predplatného výhodou;

- samostatnosť a koordinačné schopnosti;

- systematická práca a presnosť;

- pozitívne myslenie, priateľská osobnosť;

- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti v písomnom i ústnom prejave;

- proaktívny prístup;

- samostatne, rýchlo a flexibilne reagovať na zmeny alebo neplánované požiadavky;

- logické myslenie vďaka čomu si viete prácu zefektívniť.

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 3200465  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac