Údržbár - elektrikár

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 3,70 €/hod + príplatky, prémie, bonusy (priemerná mesačná mzda 900 € brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva samotnú kontrolu a opravu strojov, zariadení a výrobných liniek prevádzky v rámci kompetencií
- vykonáva preventívnu údržbu strojov stanovenú výrobcom ako aj revíziu strojov a zariadení
- uskutočňuje mazanie strojov a výrobných celkov, výmenu olejov v prevodovkách strojného zariadenia
- uskutočňuje odstránenie závad vyplývajúcich z revíznych správ
- zabezpečuje čo najrýchlejšiu plynulú prevádzku pri výpadkoch elektrickej energie

Prosperujúca spoločnosť so stabilným postavením na Slovenskom trhu hľadá kolegu do tímu, ktorému vieme ponúknuť: istotu a dlhodobé zamestnanie, zamestnaneckú zľavu na nákup produktov spoločnosti.

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, § 22 je výhodou!

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vlastniť osvedčenie samostatný elektrotechnik § 22 je výhodou!

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1300 ľuďom.

Adresa spoločnosti

AGROFERT Slovakia a.s.
P E Z A, a.s., K cintorínu 47, 011 49 Žilina - Bánová
011 49 Žilina

Kontakt

ID: 3191690   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3,70 €/hod + príplatky, prémie, bonusy (priemerná mesačná mzda 900 € brutto)