Upratovač/Pracovník v mlyne

mlyn Trnava, Suchovská cesta 10, Trnava
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
1.4.2019
od 2,81 €/hod. + príplatky, prémie a bonusy (informatívne mesač. zárobok okolo 650 € brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežné upratovanie, čistenie, sanitácia výrobných priestorov mlynu - prac. čas od 6,00 - 14,30;
+ zastupovanie počas PN a dovolenky v baliarni - dokladanie obalov na múku, kontrola hmotnosti, spolupráca so strojníkom - počas zastupovania prac. čas od 6,00 - 14,00 alebo od 14,00 - 22,00 podľa potreby

- možnosť práce v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením
na slovenskom aj českom trhu
- istotu a dlhodobé zamestnanie
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality
- výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine
- zdravotný preukaz, odborné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Zodpovedný prístup k práci.

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 3140430  Dátum zverejnenia: 19.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2,81 €/hod. + príplatky, prémie a bonusy (informatívne mesač. zárobok okolo 650 € brutto)