Expedient

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
od 3,10 €/hod + príplatky, prémie, bonusy (priemerná mzda 730 € brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborné uskladnenie a výdaj podľa rozvozných liniek;
- zodpovednosť za kompletnosť a úplnosť expedovaného tovaru podľa požiadaviek odberateľa;
- práca pri expedícii výrobkov a tovaru;
- vizuálna kontrola kvality výrobkov;
- kontrola dodacích listov a dokladov.

- prosperujúca spoločnosť so stabilným postavením na Slovenskom aj Českom trhu hľadá kolegu do tímu na expedíciu, ktorému vieme ponúknuť:
- istotu a dlhodobé zamestnanie
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality
- výhody spojené s členstvom v nadnárodnej spoločnosti

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu a do predmetu správy uvádzajte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, logické myslenie, flexibilita
- práca v nočnej prevádzke
- skúsenosti v expedícii, s prácou v sklade, s dodacími listami - výhodou
- fyzická práca - manipulácia prepraviek

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Panáková
Tel.: +421905541905
E-mail: poslať životopis
ID: 3025422  Dátum zverejnenia: 4.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3,10 €/hod + príplatky, prémie, bonusy (priemerná mzda 730 € brutto)