Vodič dodávky/vodič nákladného vozidla

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 520,00 €/mesiac + príplatky, prémie, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie vozidla riadnym a bezpečným spôsobom, vedenie záznamov o prevádzke vozidla, údržba a bežné opravy vozidla, naloženie vozidla, vykládka a kontrola vykládky vozidla, odovzdávanie sprievodných dokumentov, prípadne výber tržieb a poplatkov.

- prosperujúca spoločnosť so stabilným postavením na Slovenskom trhu hľadá kolegu do tímu, ktorému vieme ponúknuť:
- istotu a dlhodobé zamestnanie
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality
- výhody spojené s členstvom v nadnárodnej spoločnosti

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.9.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

iniciatívnosť
komunikatívnosť
kvalifikačná karta vodiča, tachografová karta, osvedčenie o epidemiologickej činnosti - vítané

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1300 ľuďom.

Adresa spoločnosti

AGROFERT Slovakia a.s.
P E Z A, a.s., K cintorínu 47, 011 49 Žilina - Bánová
011 49 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Panáková
Tel.: 0905 541 905
E-mail: poslať životopis
ID: 2997036   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 520,00 €/mesiac + príplatky, prémie, bonusy