Účtovník - expert

Miesto práce
Bratislava, Nobelova 34 (bývalý Istrochem)
Termín nástupu
1.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• účtovanie dopravných, režijných a materiálových faktúr
• príprava a účtovanie zápočtov a postúpení
• účtovanie miezd, záväzkov z miezd a mzdových rezerv
• účtovanie spotreby PHM
• účtovanie opravných položiek k pohľadávkam
• príprava, riadenie, kontrola a vyhodnocovanie inventarizácie zásob

• motivačná zložka k základnej mzde
• vianočný plat
• odmena za výsledok hospodárenia
• možnosť odborného rastu
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• sociálna výpomoc v prípade ťažkej životnej situácie
• odmena darcom krvi
• príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
• príspevok na vzdelávanie, kultúru a šport
• stravovanie v podnikovej jedálni
• účasť na firemných akciách
• ďalšie bohaté možnosti čerpania benefitov
• seriózny a otvorený prístup, dodržiavanie zákonov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy a motivačné listy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• prax min. 5 r. v oblasti účtovníctva, dane z príjmov PO, DPH
• praktická znalosť práce v SAP
• precíznosť, odbornosť, spoľahlivosť
• vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Podolská
E-mail: poslať životopis
ID: 2750686  Dátum zverejnenia: 5.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou