Referent spracovania objednávok

PRVÁ BRATISLAVSKÁ PEKÁRENSKÁ a.s. Budatínska 36, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
650 - 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a spracovanie objednávok., Spracovanie požiadavky na výrobu., Evidencia dodacích listov a podkladov pre fakturáciu.

Možnosť zvýhodneného nákupu vlastných výrobkov v podnikovej predajni, benefity sociálneho programu spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Mladý, ústretový kolektív.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.11.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Jednoduché účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

aktívna, flexibilná osobnosť
schopnosť tímovej práce
ochota učiť sa nové systémy práce

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí spoločnosť PRVÁ BRATISLAVSKÁ PEKÁRENSKÁ a.s. so sídlom v Bratislave, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A, a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a štyrmi mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1300 ľuďom.

Adresa spoločnosti

AGROFERT Slovakia a.s.
PENAM SLOVAKIA, a.s., Štúrova 74/138
949 35 Nitra
ID: 2646409   Dátum zverejnenia: 12.10.2017