Expedient pekárenských výrobkov

Prvá Bratislavská Pekárenská a.s., Budatínska 36, 851 05 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola odosielajúcich (dodacích) listov a dokladov.
Rutinné práce pri expedícii výrobkov.
Príjem a výdaj tovaru od externých dodávateľov cez expedičný medzisklad.

Možnosť zvýhodneného nákupu vlastných výrobkov vo firemnej predajni, benefity sociálneho programu.

Miesto výkonu práce PRVÁ BRATISLAVSKÁ PEKÁRENSKÁ a.s., Budatínska 36, 851 05 Bratislava. Výkon práce v dvojzmennej / trojzmennej prevádzke.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, strojárstvo, obchod

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť chápať a posudzovať, odolnosť, rozhodnosť a samostatnosť, schopnosť presného dodržiavania postupov, schopnosť sústrediť sa.

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí spoločnosť PRVÁ BRATISLAVSKÁ PEKÁRENSKÁ a.s. so sídlom v Bratislave, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A, a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a štyrmi mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1300 ľuďom.

Adresa spoločnosti

AGROFERT Slovakia a.s.
PENAM SLOVAKIA, a.s., Štúrova 74/138
949 35 Nitra

Kontakt

ID: 1973457   Dátum zverejnenia: 7.12.2017