Vodič dodávky

Penam, Prvá bratislavská pekárenská a.s., Budatínska 36, 851 05 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
700.00 - 800.00 EUR/mesiac, Uvedená mzda je po zaučení zamestnanca po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz výrobkov odberateľom v rámci Bratislavského kraja a okolia.
Riadenie vozidla riadnym a bezpečným spôsobom.
Kontrola naloženia vozidla, správne rozdelenie a zabezpečenie nákladu.
Kvantitatívna a vizuálna kvalitatívna kontrola výrobkov.

Možný zvýhodnený nákup vlastných výrobkov vo firemnej predajni.
Benefity v rámci sociálneho programu.

Zamestnávateľ PRVÁ BRATISLAVSKÁ PEKÁRENSKÁ a. s., Budatínska 36, 851 05 Bratislava.
Pracovný čas v jednozmennej prevádzke, začiatok rozvozu od 0.30 hodín ráno.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Schopnosť chápať a posudzovať, Schopnosť sebakontroly a sebaovládania, Schopnosť prispôsobovať sa, Rozhodnosť a samostatnosť, Schopnosť sústrediť sa, Schopnosť presného dodržiavania stanovených postupov.

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí spoločnosť PRVÁ BRATISLAVSKÁ PEKÁRENSKÁ a.s. so sídlom v Bratislave, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A, a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a štyrmi mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1300 ľuďom.

Adresa spoločnosti

AGROFERT Slovakia a.s.
PENAM SLOVAKIA, a.s., Štúrova 74/138
949 35 Nitra

Kontakt

ID: 1739899   Dátum zverejnenia: 4.9.2017