Vodič dodávky

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 520.- € + príplatky, prémie a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz výrobkov odberateľom v rámci Prešovského a Košického kraja
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a určenej trasy
- vedenie záznamov o prevádzke vozidla, obstarávanie a kompletizácia dopravných
dokumentov a iných dokladov
- riadenie vozidla riadnym a bezpečným spôsobom s ohľadom na stav vozovky, počasie,
charakter nákladu a dopravné podmienky pri dodržiavaní predpisov o pracovnej dobe
vodiča
- údržba a bežné opravy vozidla, kontrola nástrojov, vybavenia a komunikačných ,
zariadení
- kontrola naloženia vozidla, a v prípade potreby, pomoc so správnym rozdelením a
zabezpečením nákladu v rámci stanovenej nosnosti vozidla
- kontrola vykládky vozidla, predávanie sprievodných dokumentov

prosperujúca spoločnosť so stabilným postavením na Slovenskom aj Českom trhu hľadá kolegu do tímu, ktorému vieme ponúknuť:
- istotu a dlhodobé zamestnanie
- paušalizácia cestovných náhrad ( 100,- €/mesiac )
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality
- výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine

Životopisy zasielajte výhradne mailom. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. V prípade, že Vás do 2 týždňov od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpili Ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

- Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
-podmienkou je vlastniť VP preukaz sk.B; VP sk. C
výhodou,
-doklad o psychickej spôsobilosti vodiča,
-tachografovú kartu a kvalifikačnú kartu vodiča len pri
sk. C
-práca počas víkendov, nástup do práce v skorých
ranných hodinách

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

ID: 1250035  Dátum zverejnenia: 8.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 520.- € + príplatky, prémie a bonusy