Expedient

Miesto práce
Budovateľská 61, Prešov
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 3,00 €/hod. + príplatky, prémie a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-odborné uskladnenie a výdaj výrobkov podľa odberateľov
-zodpovednosť za kompletnosť a úplnosť expedovaného tovaru podľa požiadaviek odberateľa
-práca pri expedícii výrobkov a tovaru
-vizuálna kontrola kvality výrobkov
-prijímanie objednávok a vystavovanie dodacích listov
-kontrola odosielajúcich ( dodacích ) listov a dokladov

- prosperujúca spoločnosť so stabilným postavením na Slovenskom aj Českom trhu hľadá kolegu do tímu na expedíciu, ktorému vieme ponúknuť:
- istotu a dlhodobé zamestnanie
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality
- výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine

Životopisy prosím zasielajte elektronicky mailom na uvedenú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.12.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

- zodpovednosť, logické myslenie, flexibilita
- práca v dvojzmennej prevádzke (odpoludňajšia a nočná zmena)
- skúsenosti v potravinárskej výrobe
- skúsenosti v expedícií, s prácou v sklade, s dodacími listami - výhodou
- fyzická práca - manipulácia s prepravkami

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1300 ľuďom.

Adresa spoločnosti

člen koncernu AGROFERT
Šarišské pekárne a cukrárne, a.s., Budovateľská č.61
081 59 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jozef Tkáč
Tel.: +421907797870
E-mail: poslať životopis
ID: 1246381   Dátum zverejnenia: 27.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 3,00 €/hod. + príplatky, prémie a bonusy