Reagujte bez životopisu

Obchodný manažér v tíme CLEANsatisfied

CLEANsatisfied s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
600 EUR/mesiacSpolupracovníci majú po zapracovaní sa k výplate vždy aj príplatky. Môže ísť o príspevky na napr. na dopravu, občerstvenie pri pracovných stretnutiach, odmeny za získanie zákaziek a mnohé ďalšie. Všetko záleží len na schopnosti a zručnostiach Obchodného manažér.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového parťáka/ parťáčku do nášho tímu pre zabezpečovanie chodu spoločnosti v regióne Bratislava. Denne ti táto práca zaberie približne 4 - 5 hodín.

Tvojou úlohou, ako Obchodného manažéra bude hlavne:

  • komunikácia so zákazníkmi spoločnosti a reagovanie na požiadavky
  • vytváranie cenových ponúk a komunikácia s dopytujúcim
  • dohodnutie a zorganizovanie akceptovanej zákazky
  • komunikácia so zamestnancami a ich koordinácia
  • komunikácie s vedením spoločnosti a jednoduchý reporting
  • aktívne vyhľadávanie spolupracovníkov do upratovacích tímov
  • zadeľovanie úloh na zákazkách a ich strategické nastavenie
  • koordinácia zákaziek a zamestnancov
  • zabezpečenie zákaziek a ich následná kontrola

Budeš v tíme spolupracovníkov, kde sa máš vždy na koho obrátiť, všetko ti vysvetlíme, ukážeme, naučíte ťa. Od teba požadujeme chuť budovať biznis, logické a strategické myslenie. Každý deň aj pre teba môže začínať s úsmevom.

Spoločnosť CLEANsatisfied s.r.o. ponúka svojim Obchodným manažérom zapracovať sa v Upratovacom sektore v rámci rozvoja spoločnosti a následne Kariérny rasť s istotou práce.

Ak sa nebojíš komunikovať cez telefón, ani osobne, v prípade potreby ti je prirodzené priložiť ruku k dielu a dokážeš premyslieť a prehodnotiť aj náročnejšie situácie pri neočakávaných zmenách, je to ideálne miesto aj pre teba. Neváhaj nás osloviť a osobne prejdeme všetko, čo ťa zaujíma.

Nezabúdaj však, že pri našej práci sme k dispozícii na telefóne počas celého dňa, našim hlavným nástrojom je osobnosť, mobilný telefón, počítať a ideálne auto na presun v prípade potreby.

Veľkou výhodou je práca z domu a flexibilita.

Nemáš určenú fixnú pracovnú dobu, tvojou úlohou je byť schopný/á manažovať obchod a správne si rozdeliť časovú efektivitu

Nie je potrebné schvaľovanie dovoleniek, či dlhodobo plánovať cestovanie ... pracujeme ako kolektív - partia a všetko je len o dohode a rozdelení síl :)

Veľkou výhodou pre teba môže byť stabilita, naučenie sa nových skúseností z reálnej praxe, vybudovanie svojej osobnosti a budovanie biznisu so svojou kariérou.

Neupadneš do rutiny, každý deň je iný, každá zákazka, zákazník, spolupracovník ... všetko je odlišné, Obchodný manažér musí rozmýšľať a hľadať vyhovujúce a efektívne riešenia.

Pracovný pohovor bude realizovaný formou 2 osobných stretnutí, všetko je len o dohode a chuti budovať biznis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Upratovacie služby, Obchodný manažment, Stratégia a kooperácia, Komunikácia so zákazníkom a zamestnancom.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
PDF Suite 2020 - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Chuť učiť sa nové zručnosti

Nadšenie pre budovanie biznisu

Strategické uvažovanie a nevzdávanie sa

Komunikačné zručnosti

Byť mobilný, vedieť sa presúvať vlastným vozidlom po Bratislave a nebáť sa dostaviť sa na potrebnú adresu !!!

Naša spoločnosť poskytuje na Slovensku od roku 2018 upratovací a tepovací servis pre jednorazové a pravidelné zákazky.
Našim zákazníkom poskytujeme profesionálne upratovacie a tepovacie služby od základných pravidelných upratovaní, cez jednorazové upratovacie výjazdy až po komplexné upratovania po rekonštrukcii alebo aj umývanie okien či iné čistiace práce.
Tiež poskytujeme servis pravidelnej starostlivosti a čistoty o domácnosti, spoločnosti, alebo prevádzky.
Spolupracujeme s realitnými kanceláriami, stavebnými spoločnosťami, hotelmi alebo inými spoločnosťami.
Našimi zákazníkmi sú bežné rodiny, kde sa upratujú rodinné domy a byty, ale tiež veľké podniky, rôzne spoločnosti, firemné kancelárie, administratívne komplexy, penzióny, hotely, apartmány či iné objekty.
Naše služby poskytujeme na celom území Slovenskej republiky.
Staráme sa o viac ako 100 rôznych objektov. Zameriavame sa na kvalitu, detail, korektnosť a jedinečný zákaznícky prístup. Staň sa aj ty našim členom, nakoľko naše rady spolupracovníkov neustále rastú a korektnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť medzi ľuďmi vymiera. Ak tieto vlastnosti sú tvojou súčasťou, neváhaj a zapoj sa.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4798558  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac