Reagujte bez životopisu

Upratovačka v ubytovacom zariadení v meste Pezinok

CLEANsatisfied s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.6.2023
6 - 6,5 EUR/hod.Naši pracovníci získavajú aj mimoriadne ohodnotenia, ako odmena za výkon, lojalitu či vianočný a výročný bonus!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme korektných, spoľahlivých a zodpovedných ľudí na zabezpečovanie upratovacieho servisu na pravidelnej báze pre významných klientov poskytujúcich ubytovacie služby v meste Pezinok.
Náplň a popis práce je nasledovný:
- Upratovanie ubytovacieho veľkokapacitného zariadenia v Pezinku
- Upratovanie podľa rozpisu služieb a požiadaviek Objednávateľa
- Poskytovanie štandardných upratovacích prác (utieranie prachu, leštenie zrkadiel, zametanie, vysávanie, umývanie podláh, dopĺňanie chýbajúch potrieb, prezliekanie posteľného prádla)
- Práca začína doobeda od 8:30 do poobedia (14:00 - 15:00)
- Práca je platená buď na základe odpravovaného mesačného časového fondu s fixným platom, alebo si nastavíme hodinovú sadzbu

- Stabilné miesto práce
- Práca v dobrom kolektíve
- Stabilný príjem
- Individuálny prístup
- Preplácané dopravné náklady na miesto výkonu práce (verejná doprava)
- Garantovaná mzda a mimoriadna odmena za spokojnosť

Ak sa vidíš v slove korektnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť - hľadáme práce teba :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Korektnosť a spoľahlivosť
- Ochota učiť sa nové veci
- Úsmev, príjemná komunikácia
- Časová flexibilita

Naša spoločnosť poskytuje na Slovensku od roku 2018 upratovací a tepovací servis pre jednorazové a pravidelné zákazky.
Našim zákazníkom poskytujeme profesionálne upratovacie a tepovacie služby od základných pravidelných upratovaní, cez jednorazové upratovacie výjazdy až po komplexné upratovania po rekonštrukcii alebo aj umývanie okien či iné čistiace práce.
Tiež poskytujeme servis pravidelnej starostlivosti a čistoty o domácnosti, spoločnosti, alebo prevádzky.
Spolupracujeme s realitnými kanceláriami, stavebnými spoločnosťami, hotelmi alebo inými spoločnosťami.
Našimi zákazníkmi sú bežné rodiny, kde sa upratujú rodinné domy a byty, ale tiež veľké podniky, rôzne spoločnosti, firemné kancelárie, administratívne komplexy, penzióny, hotely, apartmány či iné objekty.
Naše služby poskytujeme na celom území Slovenskej republiky.
Staráme sa o viac ako 100 rôznych objektov. Zameriavame sa na kvalitu, detail, korektnosť a jedinečný zákaznícky prístup. Staň sa aj ty našim členom, nakoľko naše rady spolupracovníkov neustále rastú a korektnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť medzi ľuďmi vymiera. Ak tieto vlastnosti sú tvojou súčasťou, neváhaj a zapoj sa.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4591123  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.