Upratovačka ,,šikovná,, - Trenčín, Nové Mesto nad Váhom

Cleaning & Health Services s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP ( čím skôr )
626 - 800 EUR/mesiac626,00 € ( základný nástupný plat ) + ohodnotenia do výšky 200 € ( podľa výkonu a serióznosti )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie domácností, administratívnych budov, firiem, iné.
Starostlivosť o naše administratívne priestory, udržiavanie poriadku.
Iné podľa potreby.

Upratovanie rôznych firiem aj v ranných, poobedných hodín v rôznych časových rozmedziach, napr. 2hod/deň, alebo 4 hod. deň, alebo 6hod/deň.
( brigády 3,5-7,00 € v čistom, záleží od pridelenej zákazky a termínu výkonu práce )

Nehľadáme špekulantov ktorí neprídu do práce zo dňa na deň, a už vôbec nie bez upozornenia, tento fakt netolerujeme.

Viac informácií poskytneme na osobnom pohovore.
Poprosíme zasielať životopis s fotkou.

Príjemný kolektív a ľudskosť.
Flexibilný pracovný čas, sviatky a víkendy voľné.
Možnosť dohodnúť si pracovný čas podľa zákaziek a dĺžku pracovného času ( 8 hod. TPP, 1/2 TPP, jednorázové brigády, dohoda, živnosť )
Preplácané nadčasové hodiny, rôzne osobné ohodnotenia a bonusy.
Možnosť využívania našich služieb.
Možnosť využívania firemného vozidla ( v prípade že zamestnanec využíva svoje vozidlo je preplatené palivo a vyplatená dohodnutá amortizácia vozidla ).
Stravné lístky v hodnote 3,60 € ( TPP )
Nástupný plat je 630 € brutto, po ukončení skušobnej doby a spokojnosti navýšenie podla dohody a pridelených zákaziek + osobné ohodnotenie, iné )

V záujme brigády

Vybraných uchádzačov budeme včas kontaktovať o mieste kde bude prebiehať osobný pohovor.

Príjmeme 2 osoby na TPP, 1 osobu na 1/2 TPP, hľadáme aj brigádnikov ( vek 18+ )

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

upratovanie, čistenie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

spolahlivosť, zodpovednosť
pravideľná dochádzka, dochvílnosť
výhoda - vodičský preukaz sk. B ( nie je podmienkou )

Spoločnosť Cleaning & Health Services s.r.o. sa venuje dlhodobo upratovacím službám a v tejto oblasti patríme medzi spoločnosti, ktoré zaisťujú kompletné služby na vysokej úrovni.
V oblasti údržby zelene spolupracujeme s našimi zákazníkmi pri realizácii komplexnej údržby zelene a záhrad vrátane všetkého sortimentu služieb údržby zelene a vonkajších plôch.
Zabezpečujeme údržbu objektov a široké portfólio služieb facility managementu založené na individuálnom prístupe ku každému klientovi.
ID: 3028705  Dátum zverejnenia: 29.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 626 - 800 EUR/mesiac626,00 € ( základný nástupný plat ) + ohodnotenia do výšky 200 € ( podľa výkonu a serióznosti )