Upratovačka Čab

CLEANEX CENTRUM s.r.o.

Miesto práce
Čab - priemyselná zóna, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2,80 € - 3,50 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie čistiacich a upratovacích prác v strojárenskej výrobe
- upratovanie kancelárskych, výrobných priestorov, šatní a sociálnych zariadení
- práca s umývacím automatom - prax vítana
- 2 zmenná prevádzka (ranná a poobedná zmena)

- stravné lístky
- výplatný termín 25.deň po skončení mesiaca
- stabilná práca
- možnosť prepravy firemným autobusom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

precíznosť, pedantnosť, spoľahlivosť, lojálnosť, čistotnosť, čistý RT

Naša firma vznikla v roku 1997.Od vzniku firmy sa zaoberáme výlučne činnosťami spojenými s upratovacími a čistiacimi službami, predajom, servisom čistiacej techniky.
Zabezpečujeme služby pre domácnosti, firmy, úrady aj veľké priemyselné podniky .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2708436  Dátum zverejnenia: 21.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,80 € - 3,50 €/hod.