Predavač/ Predavačka čistiacej techniky na predajni

CLEANEX CENTRUM s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Termín nástupu
01.02.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ prémie podľa dosiahnutého obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do predajne čistiacej techniky hľadáme komunikatívneho zamestnanca ktorého náplňou práce bude:
-priamy kontakt so zákazníkom, komunikácia a starostlivosť o klienta v oblasti predaja a servisných služieb
- realizácia hotovostných operácií pokladne, obsluha platobného terminálu, fakturačné práce
- vedenie skladového hospodárstva
- zodpovednosť za správne označenie ceny a názvu tovaru
- administratíva spojená s predajom
- hmotná zodpovednosť za finančnú hotovosť a skladové zásoby
- vybavovanie reklamácií čistiacej techniky
- príjem/výdaj požičovných strojov
- objednávanie a príjem tovaru, uskladnenie tovaru do skladových priestorov, označenie cenovkami a priebežne umiestňovanie tovaru v priestoroch predajne

- silné zázemie spoločnosti s dlhoročnou tradíciou viac ako 25 rokov
- zaškolenie, pravidelné školenia, vzdelávanie v oblasti predaja
- jubilejné
- firemné akcie

Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že kontaktovat' budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax výhodou.

Počet rokov praxe

1

- minimálne stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním
- vodičský preukaz sk. B - výhodou
- znalosť PC (Word, Excel, Internet, Outlook, PowerPoint)
- znalosť účtovného programu MRP výhodou
- technická zdatnosť výhodou
- samostatnosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, časová flexibilita, príjemné vystupovanie
- čistý register trestov
-práca aj cez víkend ( v sobotu bude predajňa otvorená)
-anglický jazyk výhodou

Naša firma vznikla v roku 1997.Od vzniku firmy sa zaoberáme výlučne činnosťami spojenými s upratovacími a čistiacimi službami, predajom, servisom čistiacej techniky.
Zabezpečujeme služby pre domácnosti, firmy, úrady aj veľké priemyselné podniky .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4496926  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac