Upratovač/ka

CLEANAK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
11.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,20 €/ 1 hod. + odmena *

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme upratovačky ( zaujímava ponuka pre dôchodkyne ), na úplne novú stanicu na predmestí pri Vinohradoch na toalety, pracovná doba od 6,00 h. do 22,00 hod. práca bude na smeny ráno, poobede, alebo podľa dohody.
plat cca 500,00 € forma úväzku HPP. NASTUP OD 11.6.2018.
Prímeme upratovačku ihneď na upratovanie zdravotníckeho zariadenia pri Obchodnom centre Centrál po 16,00 h. na cca 3-4 h.
Ďalej príjmeme od 1.7.2018 upratovačky rôzne na 8 hod HPP, alebo na večerné upratovania brigády.
Prijmeme upratovačku len na víkendy pracovná doba od 13,00 h. do 20,00 h. na upratovanie toaliet a vestibulu. Práca sa nachádza na Mýtnej ulici. nástup IHNEĎ.

* v prípade spokojnosti a náročnosti práce je možná finančná odmena.

Informácie o výberovom konaní

VOLAJTE NA UVEDENE ČISLO LEN MEDZI 17,00 a 18,00 HOD.
Pri zasielaní emailu prosím napíšte presne o akú ponúkanú prácu máte záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.6.2018 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Čistiace, upratovacie a manipulačné práce, interiéry a exteriéry
Umývanie okien, tepovanie, interiéry exteriery
Organizačne práce - kultúrne a spoločenské

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Talichová č. 2
84102 Bratislava
ID: 3413458   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,20 €/ 1 hod. + odmena *