Upratovač/ka

CLEANAK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
16.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
500,00-800,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme upratovačky po skúšobnej lehote 3 mesiace na HPP je to upratovanie kancelárskych priestorov v centre oproti Eurovea na Jakubovom námestí. Ide o upratovanie na 7 až 8 hodín plat v čistom 520,00 € + gastro lístky v hodnote 70,00 €. Práca sa začína od 6,00 hod. Nástup ihneď. Pri dobrej spolupráci je možná aj odmena zástupy sa preplácajú.
Ďalej prijmeme upratovačku na 12 hodín na toalety robí sa 1 deň ráno, 1 deň noc a 1 deň voľno. Pracuje sa aj cez víkendy. plat 3,00 € 1/hod. Po skúšobnej lehote 3 mesiace na HPP Nástup ihneď.
Prijmeme upratovačky na zástupy počas PN a Dovoleniek, najlepšie dôchodkyne, ktoré by si chceli privyrobiť.
Ďalej prijmeme upratovačku od 18,00 hod. na 3 hod. upratovania pri Račianskom Mýte na Mýtnej ulici, upratovanie kancelárskych priestorov, plat od 180,00 do 220,00 € v čistom, podľa počtu odpracovaných pracovných dní v mesiaci. práca je na DOPČ.
Potrebujeme aj brigádnikov na umývanie okien cez víkendy - 4,00 € 1/hod. vypláca sa ihneď , prax je nutná. DOPČ.
PROSÍME PRI ZASIELANÍ emailov NAPÍŠTE DO TEXTU O AKÉ UPRATOVANIE S PONÚKANÝCH MATE ZÁUJEM NEPOSIELAJTE LEN PRÁZDNE BEZ TEXTU.
TELEFONUJTE v čase len od 17,00 do 18,00 hod.

odmeny za dobré výsledky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

prax v upratovaní

Čistiace, upratovacie a manipulačné práce, interiéry a exteriéry
Umývanie okien, tepovanie, interiéry exteriéry
Organizačne práce - kultúrne a spoločenské podujatia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3362701  Dátum zverejnenia: 16.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500,00-800,00