Poobedné upratovanie kancelárií

Clean Up Plus, s. r. o.

Miesto práce
Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
6 - 7 EUR/hod.Základná mzda sa odvíja od 6€/hod v čistom. Konkrétne mzdy nájdete v náplni práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vašou úlohou bude pravidelné upratovanie kancelárskych priestorov. Upratujú sa toalety, šatne, kancelárie.
  • V rámci priestorov budete umývať podlahy, utierať prach, vysávať podlahy a koberce.
  • Uistite sa, že kancelárie sú vždy dobre zásobené hygienickými potrebami, ako sú papierové utierky, toaletný papier, či mydlo.
  • Môžete si vybrať z viacerych pracovísk:
    • 1. Petržalka (Údernícka ul.) - PO-PI od 14:30 do 17:00 - 300€ / mesiac v čistom;
    • 2. Petržalka (Nobelovo nám.) - 2x týždenne (UT+PI) po 16:00 cca na 2-3 hod. - 130€ / mesiac v čistom;
    • 3. Petržalka (Dvory) - 1x týždenne (ST) po 16:00 cca na 3 hod. - 80€ / mesiac v čistom.

Požiadavky na zamestnanca

  • zodpovedný prístup k práci
  • dochvíľnosť
  • dôraz na detail pri upratovaní
  • slušné vystupovanie​

Sme stabilná a rastúca spoločnosť, poskytujúca profesionálne upratovacie služby. Aktuálne zamestnávame približne 60 ľudí. Pôsobíme na území Západného Slovenska. Máme regionálne zastúpenie v Bratislave a v Trenčíne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 4839285  Dátum zverejnenia: 25.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.