Prijímame personál do prevádzky Bistra

CLAUDE s.r.o.

Miesto práce
Staničné námestie 11, Košice
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.+ variabilná zložka mzdy závislá na dosiahnutej tržbe /upresníme na pohovore/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za správne vyloženie tovaru na prevádzke a v sklade
- kontroluje správnosť označenia tovaru názvom a správnou cenou
- zodpovedá za starostlivosť o tovar na zverenom oddelení - kontroluje záruky predávaného tovaru
- poskytuje informácie o tovare
- zodpovedá za správne nablokovanie tovaru na registračnej pokladni
- dopeká pečivo
- zodpovedá za správny postup, kvalitu a čerstvosť
- vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Informácie o výberovom konaní

V prevádzke sa pracuje na zmeny.

Pozícia vyžaduje osvedčenie o spôsobilosti, tj. výučný list, maturita z potravinárskeho odboru, alebo získané osvedčenie z Červeného kríža.

Podmienkou prijatia platný je zdravotný preukaz.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, na základe zaslaných materiálov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- chuť pracovať
- zodpovednosť
- vedieť sa samostatne rozhodovať
- prax v obchode je nutná
- zdravotný preukaz podmienkou prijatia

- maloobchodná prevádzka potravín, prevádzka reštaurácie a rýchleho občerstvenia

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4308551  Dátum zverejnenia: 7.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.