Čašníčka/Čašník - prevádzka Staničný Pivovar

CLAUDE s.r.o.

Miesto práce
Staničné námestie, Košice
Termín nástupu
po vzájomnej dohode
5 EUR/hod.+ provízia z predaja (upresnená na osobnom pohovore) a zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáš ten pocit, keď si Ty sám v úlohe hostiteľa? Máš rád spoločnosť ľudí (či už sú to tvoji kolegovia alebo hostia) a rád s nimi aj nadväzuješ kontakt?
Si dynamický a rýchlo reaguješ na požiadavky zákazníka?

A máš pocit, že zatiaľ píšeme presne o tebe? Tak príď k nám a tvoja práca bude :

- obsluha zákazníkov,
- vynášanie jedál a nápojov,
- rámovanie stolov,
- práca s registračnou pokladňou,
- účtovanie,
- udržiavanie poriadok na pracovisku.

Čaká na teba zaujímavé a príjemné prostredie, mladý kolektív. Náš zmenový čašník pracuje v režime krátkeho a dlhého týždňa.

Prevádzka Staničný Pivovar so svojim sídlom na Železničnej stanici hľadá do svojho teamu nových šikovných zamestnancov.

V prípade absolventov sú uprednostnení uchádzači s ukončeným odborom - čašník, hostinský.

Pozícia vyžaduje osvedčenie o spôsobilosti, tj. výučný list, maturita z potravinárskeho odboru, alebo získané osvedčenie z Červeného kríža.

Podmienkou prijatia platný je zdravotný preukaz.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, na základe zaslaných materiálov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax nie je nutná, je však vítaná a je výhodou.

- ústretovosť
- príjemne vystupovanie
- komunikatívnosť
- odolnosť voči stresu,
- orientácia v danom odbore,
- znalosť piva vítaná,
- prozákaznícka orientácia,
- dochvíľnosť
- čestnosť

- maloobchodná prevádzka potravín, prevádzka reštaurácie a rýchleho občerstvenia

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4294568  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.