Obsluha vo vlaku

CLAUDE s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
október 2019
základný plat 700,00 € brutto + odmeny od 0-200,00 € mesačne brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových členov teamu do pilotného projektu v reštauračných vozňoch!

Buď s nami pri naštartovaní novej éry v stravovaní vo vlakoch!

Pre pilotný projekt reštauračných vozňov hľadáme personál, ktorý má chuť pracovať, cestovať, učiť sa nové veci a ktorý bude jedným z najdôležitejších členov nášho teamu.

Predchádzajúca prax nie je dôležitá, všetko potrebné Vás naučíme. Hľadáme šikovných ľudí na prípravu jedál a ich dekoráciu, servírovanie zákazníkom a obsluhovanie cestujúcich vo vlaku. Ak máš predajné zručnosti, si prozákaznícky orientovaný, rád pracuješ v teame, si flexibilný a ochotný cestovať tak ťa s radosťou privítame v našich radách!

Čo u nás získaš?
-Šancu stať sa súčasťou skvelého mladého a energického teamu
-Zaškolenie v oblasti kávy a produktového portfólia
-Príležitosť k rozvoju vďaka školeniam
-Intenzívny profesný rozvoj v priateľskej atmosfére
-Partnerské vzťahy založené na vzájomnej dôvere
-Čakajú Ťa rôzne prednášky aj praktické školenia na profesionálnej úrovni. Ak máš špeciálnu zručnosť, o ktorú sa chceš podeliť, neváhaj nám ju ponúknuť. Radi sa učíme od seba navzájom!- príprava jedál denného menu

Aká práca ťa čaká ?
- príprava jedál
- servírovanie pripravovaných pokrmov s vysokým dôrazom na estetickú stránku servírovania
- dekorovanie servírovaných jedál
- obsluha cestujúcich
- práca s pokladničným systémom
- objednávanie tovaru
- účasť na inventúrach

- zaujímavé finančné ohodnotenie ovplyvnené predovšetkým Vaším prístupom a šikovnosťou
- odborné školenia tretích strán
- získanie pracovných skúseností v zázemí úspešnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- priateľské pracovné prostredie v mladom kolektíve

Výberové konania budú prebiehať v mesiaci september, následne v októbri prebehne školenie a zaškolenie a v novembri budú vybraní kandidáti zaradení do ostrej prevádzky.

Pozícia vyžaduje osvedčenie o spôsobilosti, tj. výučný list, maturita z potravinárskeho odboru, alebo získané osvedčenie z Červeného kríža.

Podmienkou prijatia je platný zdravotný preukaz.

Práca si vyžaduje cestovanie po Slovensku s centrálou v Košiciach.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, na základe zaslaných materiálov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Počet rokov praxe

2

- predajné zručnosti
- prozákaznícka orientácia
- tímová práca
- zameranie na výsledok
- flexibilita
- ochota cestovať
- hospodárenie so surovinami
- hygienické návyky

- maloobchodná prevádzka potravín, prevádzka reštaurácie a rýchleho občerstvenia

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3742730  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat 700,00 € brutto + odmeny od 0-200,00 € mesačne brutto