Do pripravovaného projektu hľadáme čašníka/ku

CLAUDE s.r.o.

Miesto práce
Staničné námestie, Košice
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 650,00 €; odmeňovanie podľa dosiahnutej tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov, rámovanie, práca s registračnou pokladňou, účtovanie, poriadok na pracovisku, od pondelok - piatok 40 hod. štandardný pracovný týždeň,

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, na základe zaslaných materiálov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

požadujeme prax v odbore - vynášanie jedál a nápojov, blokovanie, účtovanie, orientácia v danom odbore. V prípade absolventov príjmeme len uchádzačov s ukončeným odborom - čašník, hostinský.
Pozícia vyžaduje osvedčenie o spôsobilosti, tj. vyučný list, maturita z potravinárskeho odboru, alebo získané osvedčenie z Červeného kríža, platný zdravotný preukaz je podmienkou prijatia.

spoločnosť podnikajuca v oblasti gastronómie a iných služieb

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Staničné námestie 11
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Pompura
Tel.: +421903583447
E-mail: poslať životopis
ID: 3424161   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 650,00 €; odmeňovanie podľa dosiahnutej tržby