Pekár/pekárka

CLAUDE s.r.o.

Miesto práce
Staničné námestie, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava pečiva /mrazené polotovary/
- obsluhovanie a nastavovanie pekárenských strojov a zariadení
- kontrolovanie priebežného a konečného výsledku pečenia
- čistenie pekárenských strojov a zariadení /vykonávanie bežnej údržby/

Výučný list v odbore alebo hygienické minimum a platný zdravotný preukaz je podmienkou prijatia. Záujemcovia môžu telefonicky kontaktovať vedúceho prevádzky na tel. č. 0918/117426.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, na základe zaslaných materiálov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

pekár/pekárka

Počet rokov praxe

2

- maloobchodná prevádzka potravín, prevádzka reštaurácie a rýchleho občerstvenia

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2088248  Dátum zverejnenia: 17.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.